ВАТ "КІРОВОГРАДГАЗ" ІНФОРМУЄ


Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)  від 16 грудня 2020 року №2488 встановлений граничний рівень плати за приєднання, що є стандартним,  до газорозподільних систем на 2020 рік, де враховано комплекс робіт по газифікації об`єкту: підготовка вихідних даних для проектування, вишукувальні роботи, проектні роботи, будівельно-монтажні роботи, врізка газопроводу у газорозподільні (магістральні) мережі, поопераційний прийом (технічний нагляд), роботи з відновлення дорожнього покриття. 

Граничний рівень плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем встановлений з урахуванням варіантів підключення (міська/сільська місцевість, підземний/надземний газопровід) та типорозмірів лічильників (G-1,6; G-2,5; G-4; G-6; G-10). 

 

Плата за виконання додаткових робіт, що пов'язані з провадженням господарської діяльності з розподілу природного газу, установлюється ліцензіатом таким чином, щоб забезпечити відшкодування його виправданих витрат та отримання обґрунтованого прибутку при здійсненні цих робіт.

Розмір оплати за послуги та роботи визначається на підставі обсягів фактично виконаних робіт, відповідно до державних будівельних норм, державних стандартів, відомчих нормативних актів, затверджених відповідно до чинного законодавства. 

Крім того, витрати на матеріали, транспортні витрати та витрати на переміщення до об’єктів виконання робіт визначаються додатково, в залежності від фактично використаних матеріалів та відстані до замовника. 

На вартість послуг нараховується податок на додану вартість у розмірі 20 відсотків, відповідно до діючого законодавтсва України.


Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Кіровоградгаз"