ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ (ЖЕО, ЖЕК, ОСББ)

Інформація Власникам (балансоутримувачам, управителям або співвласникам) багатоквартирного житлового будинку.

 

З 01.05.2021 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг" (далі-Закон). Положеннями Закону передбачено внесення змін, зокрема, до Законів України "Про житлово-комунальні послуги" та "Про ринок природного газу" в частині визначення правил та особливостей здійснення технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках.


Товариство інформує Вас про необхідність укладення договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання окремо на кожний багатоповерховий будинок з Оператором ГРМ – ВАТ "Кіровоградгаз".


З дня набрання чинності цим Законом до дня укладення типових договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного  будинку в порядку, передбаченому цим Законом, технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку здійснюється у порядку та на умовах діючого договору.

 

 

Адміністрація ВАТ "Кіровоградгаз"


ДОГОВІР на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках (ЖЕО, ЖЕК, ОСББ)

Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Кіровоградгаз"