СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗА РОЗПОДІЛ ГАЗУ

Оплата вартості послуг з розподілу природного газу здійснюється Споживачем, який є побутовим, до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу, на підставі рахунку Оператора ГРМ,  відповідно Кодексу ГРМ.

Споживачам нараховується рівномірна сума плати кожного місяця за розподіл газу. Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта. Розмір плати залежить від конкретного обсягу споживання та тарифу який встановлено НКРЕКП.
Плата за послуги розподілу газу здійснюється щомісячно, рівними платежами впродовж року. Споживачі можуть платити за доставку одним платежем — наперед за пів року або навіть за рік. Таким чином вони зменшать свої витрати на комісію при проведенні платежів.

Сплатити за розподіл газу можна on-line, зручно, безпечно для Вас та без черг, за допомогою онлайн сервісів ВАТ "Кіровоградгаз": 

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Пряма оплата

Пряма оплата

Також можна скористатися будь яким іншим зручним для споживача способом:

  • Через електронну систему розрахунків "Клієнт-Банк"
  • У відділеннях будь-якого банку
  • Через термінали самообслуговування
  • У будь-якому відділенні "Укрпошти"  


Реквізити для оплати  за розподіл природного газу побутовими споживачами:

Кропивницька Філія  Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України"

ЄДРПОУ: 45068116;
МФО: 323475;
р/р:UA453234750000026030300679412.
АТ Ощадбанк

 

У призначенні платежу необхідно вказати номер вашого особового рахунку для подальшої ідентифікації платежу. При оплаті послуги розподілу газу просимо бути уважними при заповненні власного особового рахунку та адреси, за якою Ви мешкаєте. Зверніть увагу, що особові рахунки оператора ГРМ ВАТ"Кіровоградгаз"  починаються з цифри "1" та складаються з 9 символів.

Корінці квитанцій, розрахункові книжки, чеки з банкоматів або терміналів потрібно обов’язково зберігати, оскільки при виникненні будь-яких питань можна буде довести, що послуги з розподілу газу були оплачені.

Рахунки для оплати послуг розподілу природного газу споживачі отримують поштою. Є також можливість завантажити та оплатити рахунок онлайн за допомогою онлайн сервісів компанії або отримати роздруківку в контакт центрах ВАТ "Кіровоградгаз".