Тимчасове припинення газопостачання с.Бутівське Олександрійського району

У зв’язку з виконанням робіт по заміні ШГРП згідно з планом розвитку газорозподільної системи, 28.07.2021 з 8.00 по 17.00, тимчасово буде припинено газопостачання житлових будинків с.Бутівське Олександрійського району

Загалом 184 абонентів.

Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті, а саме заміна застарілого обладнання ШГРП(шафовий газорегуляторний пункт) на більш сучасне дає можливість більш точного налагодження вихідного тиску та підтримання його на необхідному рівні.

Населення житлових будинків попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання буде здійснюватися 28 липня 2021 р.

З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.

Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)