Долинське управління по експлуатації газового господарства ВАТ "Кіровоградгаз" має навчений персонал, обладнання та дозвіл на проведення робіт з перевірки димових та вентиляційних каналів.

 

Згідно з п. 6.1. розділу V Правил безпеки систем газопостачання (далі – ПБСГ) "Безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)".

Раз на рік димові та вентиляційні канали підлягають перевірці і прочищенню.

У разі відсутності димових каналів вентиляційні канали підлягають перевірці також один раз на рік.

Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватись спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання даних робіт.

Результати перевірки оформляються актом, один примірник якого передається газорозподільному підприємству - в даному випадку до Долинського УЕГГ, а інший залишається у власника приміщення. Строк зберігання актів - 12 місяців.

Оплата послуг з перевірки технічного стану вентиляційних каналів та прочищення димоходів здійснюється за рахунок власника будинку чи квартири.

Не проведення обов’язкової щорічної перевірки та відсутність акту про проведену перевірку димових та вентиляційних каналів забороняє експлуатацію опалювальних газових приладів і таке обладнання підлягає обов’язковому відключенню від системи газопостачання.

  Виходячи з вищевикладеного, проведення робіт з періодичної перевірки та прочищення димових або вентиляційних каналів є необхідними.

Виконавця робіт – спеціалізовану організацію, яка має відповідний дозвіл, власники або балансоутримувачі можуть обирати самостійно.
Населенню, комунально-побутовим підприємствам для виконання перевірки та оформлення відповідних актів можна звертатись в Долинське УЕГГ:

- Долинський, Новгородківський райони по тел. 104, +38 050 675-64-01
- Устинівський район по тел. 104, +38 096-016-15-75  
(0 Votes)