Тимчасове припинення газопостачання в смт Петрове Олександрійського району

У зв’язку з виконанням робіт по заміні засувки ДУ-80 мм, на газопроводі середнього тиску, в смт Петрове Олександрійського району, згідно Плану розвитку газорозподільної системи, 27.07.2021 року з 9.00 по 16.00, тимчасово буде припинено газопостачання житлових будинків за адресами:


вул. Паркова,

вул. Каштанова,

вул. Волкова,

вул. Зустрічна,

вул. Степова,

вул. Ст. Кравчинського,

вул. Центральна,

пр. Західний,

вул. Інгулецька,

вул. Мостова,

вул. Першотравнева,

пр. Першотравневий,

вул. Трудова,

вул. Шевченка,

вул. Шкільна,

пр. Горовий,

вул. Перемоги,

пр. Козацький,

пр. Затишний,

вул. Чумацька,

вул. Зоряна,

пр. Зоряний,

вул. Миру,

вул. Квіткова,

вул. Зелена,

пр. Народний,

пр. Підгірний.

Загалом 886 абонентів.

Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті, а саме оперативно реагувати на можливі надзвичайні ситуації на даній ділянці газопроводу.


Населення житлових будинків попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання буде здійснюватися 27 липня 2021 р.


З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.


Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

 

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)