Оператор ГРМ ВАТ "Кіровоградгаз" проводить безкоштовне встановлення лічильників газу у квартирах багатоквартирних житлових будинків за сформованим графіком (побудинково).

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 16.12.2020 року №2472 затверджено План розвитку газорозподільної системи на 2021-2030 роки газорозподільного підприємства ВАТ "Кіровоградгаз", де визначено джерела фінансування і передбачено кошти на встановлення індивідуальних лічильників газу у 2021 році.

Встановлення газових лічильників проводиться за графіком, тому подання письмових заяв з цього питання на цей час є недоцільним та жодним чином не прискорить процес встановлення.

Про дату встановлення безкоштовних лічильників мешканці будинку будуть повідомлятися завчасно об’явами на під’їздах. Також за декілька днів працівниками ВАТ "Кіровоградгаз" здійснюються обдзвони мешканців, тому важливо зайти в особистий кабінет та перевірити актуальність вашого номеру телефона: https://gasolina-online.com/.

Звертаємо увагу мешканців, у яких відсутні газові лічильники, що відповідно до п. 1, ст. 5 Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" "..У разі відмови населення від встановлення суб'єктами господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, лічильників газу розподіл природного газу припиняється населенню, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується:…- з 1 січня 2023 року."

9 серпня 2021 року буде проводитись встановлення газових лічильників у м. Кропивницький, проспект Університетський, буд.31. Якщо сьогодні (6.08.2021 року) протягом дня жителі даного будинку не отримали дзвінок від ВАТ "Кіровоградгаз", то можна зателефонувати за номером +380 50 452 2665 для уточнення інформації.

Велике прохання не перевантажувати лінію дзвінками з інших адрес по даному питанню - чекайте інформацію про встановлення лічильників у Вашому будинку, вона обов’язково буде розміщена на під’їзді. Дякуємо за розуміння.

(0 Votes)