Тимчасове припинення газопостачання с. Прищепівка, Новоукраїнського району

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт по заміні ШГРП № 12030035 по вул. Б. Хмельницького в с. Прищепівка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області, 12.08.2021  року буде припинено газопостачання житлових будинків за адресами:

вул. Б. Хмельницького,
вул. Скопца,
вул. Чайковського,
вул. Суворова,
вул. Красіна

Загалом 62 абонента.

Відповідно затвердженого плану розвитку газорозподільної системи підприємства ВАТ "Кіровоградгаз" відбувається заміна ШРП, що
відпрацювали свій амортизаційний термін. Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.

Населення житлових будинків попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання буде здійснюватись 12 серпня 2021 р.

З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" Новомиргородської дільниці для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку. Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.


ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)