У селі Марфівка Богданівського старостинського округу Долинського району провели роботи із заміни ШГРП.

В рамках Інвестиційної програми та Плану розвитку газорозподільних систем ВАТ "Кіровоградгаз", службою з експлуатації та захисту підземних газопроводів Долинського УЕГГ виконано роботи по заміні трьох шафових газово-розподільчих пунктів у селі Марфівка Богданівського старостинського округу  Долинського району.

Нагадаємо: ШГРП — газорозподільний пункт шафового типу. Він використовується для пониження та підтримання тиску газу в автоматичному режимі. Саме від роботи ШГРП залежить безперебійність та безаварійність доставки газу споживачам.

Фахівці виконали роботи з демонтажу старого обладнання та встановлення нового.

Заміна ШГРП підвищить рівень дотримання сталості встановлених режимів газопостачання, своєчасного спрацьовування запобіжно-захисних пристроїв для недопущення випадків подачі природного газу понад встановлених параметрів.

У свою чергу, це забезпечить більшу безпеку для споживачів, які користуються природним газом у даному населеному пункті.

Для забезпечення обмеження доступу сторонніх осіб, які можуть втрутитись в роботу обладнання, завершились роботи із встановлення бетонних огорож навкруг замінених ШГРП.

      
(0 Votes)