Тимчасове припинення газопостачання смт Капітанівка та с.Тишківка

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт по заміні ШГРП № 12030037  по вул. Тишківська (Уріцького)  в смт Капітанівка  Новоукраїнського  району,  Кіровоградської області,  19.08.2021 року  буде припинено газопостачання житлових будинків  за адресами:

смт Капітанівка  

вул. Тишківська (Уріцького);

вул. Заводська

с. Тишківка 

вул. Перемоги;

вул. Пушкіна.

Загалом 109 абонентів.

Відповідно затвердженого плану розвитку газорозподільної системи підприємства ВАТ "Кіровоградгаз" відбувається заміна ШРП, що відпрацювали свій амортизаційний термін. Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.

Населення житлових будинків  попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання буде здійснюватись  19 серпня  2021 року

З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу,просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" Новомиргородської  дільниці для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку. Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)