Тимчасове припинення газопостачання м.Кропивницький

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт по заміні обладнання на ШРП №86 (шафовий регуляторний пункт), по вул. Олега Ольжича м. Кропивницький, 26.08.2021 року буде припинено газопостачання житлових будинків за адресами:

вул. Олега Ольжича №№ будинків 44, 44а, 44б, 44в, 62;
вул. Миру №№ будинків 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 12, 13, 15.


Загалом 74 абонента.

Відповідно затвердженого плану розвитку газорозподільної системи підприємства ВАТ "Кіровоградгаз" відбувається заміна ШРП, що відпрацювали свій амортизаційний термін. Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.

Населення житлових будинків попереджено інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання буде здійснюватися 26 серпня 2021 р.

З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ «Кіровоградгаз» для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.

Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)