Заплановано замінити 20 станцій катодного захисту (СКЗ) до кінця року у ВАТ "Кіровоградгаз"

Від правильної роботи станцій катодного захисту мереж залежить довготривала і безпечна експлуатація підземних сталевих газопроводів. Обладнання захищає мережі від корозії, продовжує термін їх експлуатації, водночас скорочує втрати природного газу та запобігає аваріям.

Без катодного захисту металеві газогони використовувати не можна. Вони руйнуються під впливом вологості, кислотності ґрунтів, блукаючих струмів, корозії тощо.

СКЗ за допомогою електричного струму захищають підземні газопроводи від корозії та руйнування,  зменшують шкідливий вплив вологи на метал. Із катодним захистом сталеві підземні газопроводи можуть прослужити близько 40 років, без нього – перетворитися на решето навіть за кілька місяців.

В рамках виконання інвестиційної програми плану розвитку газорозподільчої системи ВАТ "Кіровоградгаз", з метою поліпшення роботи катодного захисту сталевих газопроводів від корозії у 2021 році заплановано виконати реконструкцію 20 СКЗ  з заміною на перетворювач інверторного типу В-ОПЕК-АИ-1,2-5041.

Загалом, на території обслуговування ВАТ "Кіровоградгаз", захист газових мереж від електрохімічної корозії забезпечується за допомогою 517 катодних станцій.

ВАТ "Кіровоградгаз" дякує всім споживачам, що вчасно оплачують за послугу розподілу газу.  Це дозволяє інвестувати в реконструкцію і модернізацію газових мереж, адже  забезпечення споживачів Підприємства  природним газом здійснюється розподільними газовими мережами тиском до 1,2 МПа, довжина яких становить близько  4,98 тис.км. А більшість з яких  потребує повної або часткової заміни через старість та вичерпаний термін експлуатації. 

                           

Читати також:

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ПЛАТА ЗА РОЗПОДІЛ ГАЗУ?
ДВІ ПЛАТІЖКИ -РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА ВИБОРУ СПОЖИВАЧЕМ!
Реквізити для оплати за послугу розподілу природного газу
Реструктуризація (розстрочка) заборгованості за розподіл газу

 

(0 Votes)