ВАТ "Кіровоградгаз" в черговий раз підтвердило відповідність своєї діяльності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015

Наприкінці минулого року на підприємстві ВАТ "Кіровоградгаз" здійснювався вже другий (починаючи з грудня 2019 р.) наглядовий аудит міжнародним органом із сертифікації Quality Austria. Аудиторська група вибірково перевірила функціонування системи управління якістю. Спеціалісти зазначили, що пропозиції щодо поліпшення системи, запропоновані під час першого наглядового аудиту, були враховані, в повній мірі впроваджені, результативність підтверджена.

До того ж аудиторська група Quality Austria відмітила покращення, що відбулися на підприємстві з моменту проведення попереднього аудиту. Це, зокрема, реконструкція ділянок надземного газопроводу, заміна ШРП та регуляторів тиску газу, капітальний ремонт анодних зон, заміна станцій катодного захисту, збільшення кількості каналів передачі показників лічильників і т.ін.

Голова правління ВАТ "Кіровоградгаз" Сергій Гутцул наголосив на важливості сертифікації системи управління якістю підприємства: "По-перше, це визнання на міжнародному рівні того, що наше підприємство є надійною організацією, орієнтованою на якість обслуговування споживачів та високоякісне надання послуг.

По-друге, це основа для постійного сталого розвитку підприємства, підвищення загальної ефективності та інвестиційної привабливості, задоволення сукупності потреб та очікувань зацікавлених сторін – таких, як споживачі, акціонери, регулятори, органи державної влади та інше.

Іншими словами, це гарантія того, що ВАТ "Кіровоградгаз" дотримується вимог міжнародних стандартів якості з постійним її поліпшенням".

"Наше підприємство, й це підтвердила аудиторська група, впровадило результативну систему управління якістю. Ми отримали відповідний сертифікат. Його дія – до 21 січня 2023 року. Дякуємо всім учасникам процесу забезпечення високої якості послуг, що надаються товариством, за працю, яка дозволила впровадити найвищі стандарти та підтвердити їх функціонування. Головна подяка – нашим споживачам, які постійно стимулюють нас покращуватися та вдосконалюватись", - зазначила Тетяна Прокопенко, начальник відділу керування проєктами ВАТ "Кіровоградгаз".

     

(1 Vote)