Тимчасове припинення газопостачання м. Олександрія

У зв’язку з виконанням робіт по заміні ШГРП № 14  по вул.  Єфремова в м. Олександрія  Кіровоградської області,  05 травня 2022 року  буде припинено газопостачання  житлових будинків, орієнтовно з 9:00 години до 12:00 години,  за адресами:

вул. Маршала Конєва, будинки №1-№15

вул. Орловська, вся вулиця

вул. Телевізійна, вся вулиця

вул. Авіаційна, вся вулиця

вул. Чапаєва, від будинку №31 до кінця вулиці

пров. Гризана, весь провулок

вул. Пушкіна, від будинку №48 до кінця вулиці

пров. Капаленка, весь провулок

вул. Залізнична, від будинку №26 до кінця вулиці

пров. Транспортний, від будинку №26 до кінця вулиці

вул. Пархоменка, від будинку №78 до №159

вул. Єфремова, будинки №1-№30

вул. Краснодонцев, вся вулиця

Загалом 369 абонентів.

Відповідно затвердженого плану розвитку газорозподільної системи підприємства ВАТ "Кіровоградгаз" відбувається заміна ШРП, що відпрацювали  свій  амортизаційний  термін. Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.

 

Населення житлових будинків  попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

 

Відновлення газопостачання буде здійснюватись  05 травня  2022 р., з 12:00 години

 

З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз» Олександрійського УЕГГ для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку. Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

 

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)