Тимчасове припинення газопостачання в окремих населених пунктах Знам'янського району

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на ділянці магістрального газопроводу Кременчук-Кропивницький, ТОВ "Оператором газотранспортної системи" Кременчуцького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів, з 8:00 1 серпня 2022 року буде тимчасово припинене газопостачання житлових будинків згідно планової зупинки ГРС Богданівка та ГРС Казарня.
Планова дата закінчення робіт – 8 серпня 2022 року

ГРС Богданівка:
с.Богданівка –1097 абонентів;
с.Водяне – 81 абонент;
смт Знам’янка Друга – 1620 абонентів;
с.Цибулеве – 242 абоненти.

ГРС Казарня:
с.Глибока Балка – 37 абонентів;
с.Долино-Кам’янка – 9 абонентів;
с.Зелений Гай – 90 абонентів;
с.Казарня – 118 абонентів;
с.Копані – 100 абонентів;
с.Костянтинівка – 21 абонент;
с.Милова Балка – 20 абонентів;
с.Новотрепівка – 35 абонентів;
с.Суботці – 1065 абонентів;
с.Топило – 64 абоненти;
с.Трепівка – 396 абонентів.

Загалом 4995 абонентів.

Населення житлових будинків буде попереджене інформаційними оголошеннями.

Відновлення газопостачання буде здійснюватися після закінчення планових робіт ТОВ "Оператором газотранспортної системи" Кременчуцького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів з 9 серпня 2022 року відповідно до нижченаведеного графіку пуску газу у газопроводи та газове обладнання населених пунктів Знам'янського району

З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – Ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.

Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

 

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

 

 

(0 Votes)