Тимчасове припинення газопостачання м. Олександрія

Шановні абоненти!

У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт на газопроводах низького тиску, в м. Олександрія, Олександрійського району  Кіровоградської області,  11 жовтня 2022 року  буде припинено газопостачання  житлових будинків, орієнтовно з 9:00 години до 16:00 години, за адресами:

Вул. Костянтина Заслонова (буд №№2-44)

Вул. Максима Бендерова (буд. №47а-89)

Вул. Григорія Сокальського буд. №33

Загалом  162 абоненти.

Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.

 Населення житлових будинків  попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання буде здійснюватись  11 жовтня  2022 р., з 16:00 години

 З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз» Олександрійського УЕГГ для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – Ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку. Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)