Тимчасове припинення газопостачання м. Кропивницький

Шановні абоненти!

У зв’язку з виконанням планових робіт  по заміні запірного пристрою - засувки Ду-100мм, на газопроводі низького тиску по вул. Жовтнева у с. Іскрівка, Олександрійського району, 09 листопада 2022 року з 9:00 до 16:00 години, тимчасово буде припинено газопостачання житлових будинків  за адресами: 

вул. Інгулецька, будинки №1, 2.

Загалом 14 абонентів. 

Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та підвищити безпеку використання газу у побуті, а саме: оперативно реагувати на можливі надзвичайні ситуації на даній ділянці газопроводу.

Населення житлових будинків  попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

 

Відновлення газопостачання буде здійснюватися 09 листопада  2022 року.

 З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ «Кіровоградгаз» для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – Ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.

Зауважимо, що пускові роботи відповідно до “Правил безпеки систем газопостачання”, можуть бути проведені тільки у світлий час доби. 

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)