Кропивницька філія ТОВ"Газорозподільні мережі України"

Із 1 січня 2023 року ліцензію з розподілу природного газу отримало ТОВ "Газорозподільні мережі України", що надаватиме послуги споживачам під брендом "ГАЗМЕРЕЖІ". Відповідно функції з газорозподілення в області забезпечуватиме Кропивницька філія. Усі фахівці ВАТ "Кіровоградгаз2 будуть автоматично переведені до нової структури.

Голова правління ВАТ "Кіровоградгаз" Сергій Бак і начальниця відділу управління персоналом ТОВ "Газорозподільні мережі України" Ольга Лук'яненко обговорили ці питання сьогодні на зустрічі з колективом.

"Зараз, як ніколи, важливо втримати енергетичний фронт. Саме тому ми цінуємо кожну людину. Усі залишаться працювати та виконувати свої завдання, які полягають у забезпеченні стабільного та безперебійного газопостачання. Єдина зміна - з початку року експерти працюватимуть в новій філії", - наголосив Сергій Бак.

Зі свого боку Ольга Лук'яненко зазначила, що всі фахівці ВАТ "Кіровоградгаз" з початку січня будуть переведені до Кропивницької філії та стануть частиною великого колективу "ГАЗМЕРЕЖІ". Мобілізованих працівників або тих, хто наразі знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, буде переведено. Усі матеріальні компенсації, передбачені законом, у процесі переведення до нової структури, будуть збережені. За новою філією збережуться бронювання тих спеціалістів, які є військовозобов'язаними.

Довідково.
ТОВ "Газорозподільні мережі України" було створено у вересні 2022р. рішенням Дочірньої Компанії "Газ України» НАК "Нафтогаз України" з метою упорядкування та гармонізації газорозподільної системи України під єдиним брендом "ГАЗМЕРЕЖІ".

Згідно Постанови КМУ №1335 від 25 листопада 2022 року "Про врегулювання питання використання газорозподільних систем або їх складових" ТОВ "Газорозподільні мережі України" передано в експлуатацію державні газорозподільні мережі.

ТОВ "Газорозподільні мережі України" покликане створити автономного та незалежного Національного оператора газорозподільної системи України з метою дотримання державницької позиції щодо розвитку та забезпечення функціональності, безперервності робіт, цілісності, стійкості об’єктів критичної інфраструктури, у тому числі постійного забезпечення споживачів послугами з розподілу природного газу.

(12 Votes)