Жителі Кіровоградщини будуть забезпечені якісним газопостачанням попри всі зміни

 

Жителі Кіровоградщини будуть забезпечені якісним газопостачанням попри всі зміни, - Сергій Бак

Питання   забезпечення   стабільного   газопостачання   в   умовах   війни   обговорили   під   час   робочої  наради  голова  правління "Кіровоградгазу"  Сергій  Бак,  в.о. керівника новоутвореної Кропивницької філії "Газорозподільних мереж України" Валентин Шевченко, начальниця департаменту фінансового планування та інвестицій "Газорозподільних мереж України" Ольга Корнієнко та очільниця департаменту управління персоналом "ГАЗМЕРЕЖІ" Ольга Лук’яненко.

"Зараз у сфері газопостачання відбуваються важливі зміни. Оператором із розподілу газу в Україні стають державні "Газорозподільні мережі", що оперуватимуть під брендом "ГАЗМЕРЕЖІ". Кіровоградщина першою серед регіонів України проходить шлях реформування. Для країни це важливий і перспективний крок. І ми докладемо всіх зусиль, щоб споживачі продовжили отримувати якісні та своєчасні послуги з розподілу природного газу попри всі зміни та повномасштабну війну", - наголосив Сергій Бак.

Зі свого боку Валентин Шевченко зауважив, що абонентам тільки потрібно уважно стежити за платіжками. За 2023 рік борги, якщо вони є, потрібно сплатити за старими реквізитами. А ось за розподіл газу з 1 січня уже діють нові. При цьому не потрібно буде хвилюватися тим, хто має переплати. Після звірки показників кошти будуть перераховані.

Ольга Лук’яненко додала, що практично 100% усіх фахівців, які раніше працювали в "Кіровоградгазі" вже переведено до Кропивницької філії "ГАЗМЕРЕЖІ": "Ми потурбувались про те, щоб за всіма спеціалістами зберегти їх робочі місця. Для нашого підприємства це питання є першочерговим, бо енергетичний фронт маємо втримати".

 

 

 

 

 

              

(0 Votes)