ВАТ "Кіровоградгаз" проводить технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ТО ВБСГ) в м.Кропивницький

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ТО ВБСГ) житлових будинків проводиться з метою виявлення витоків газу, запобігання виникнення аварійних ситуацій і ґрунтується на планово-попереджувальній системі робіт. Отже, ТО проводиться для Вашої безпеки і дає змогу утримувати систему газопостачання в справному стані.

28.04.2021 року працівниками внутрішньобудинкової служби ВАТ "Кіровоградгаз" проводилось технічне обслуговування будинку № 24 по вулиці Добровольського згідно з укладеними договором з КП "ЖЕО № 1" МРК. При виконанні робіт було виявлено виток газу на крані, тому було прийнято рішення замінити цей запірний пристрій на більш сучасний.

Для заміни вимикаючого пристрою було відключено від газопостачання ділянку ВБСГ – газовий стояк. Виконано перевірку системи газопостачання на відсутність витоків газу. Після чого, відновлено газопостачання до газових приладів в усіх квартирах. Працівниками ВАТ "Кіровоградгаз" роботи виконувались з дотриманням усіх вимог нормативної документації, злагоджено та оперативно.

Слід зазначити, що в м. Кропивницький внутрішньобудинкова служба виконує  роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання  багатоповерхових житлових будинків  згідно  з договорами, замовленням та затверджених графіків. Всього станом на 01.05.2021 року обслуговується 793  будинків по ЖЕО-1, ЖЕО-2, ЖЕО-3, ЖЕО-4, ЖЕК-9. ТО ВБСГ виконується приладовим методом та з перевіркою щільності (відсутності витоку газу) фасадних газопроводів,  газопроводів які проходять по сходовим клітинкам  будинків   та по стояках. При виявленні витоків газу та пошкоджень запірних пристроїв, слюсарі ВБС виконують їх заміну. 

                                                                                                                     

У м. Кропивницький технічне обслуговування приладовим методом заплановано в  544 будинках на 2021 рік.

Станом на 01.05.2021 року уже виконано:

КП "ЖЕО № 1" МРК – 80 будинків;

КП "ЖЕО № 2" МРК – 132 будинки;

КП "ЖЕО № 3" МРК – 119 будинків;

КП "ЖЕО № 4" МРК – 9 будинків;

У м. Кропивницький технічне обслуговування з випробовуванням на щільність заплановано у 249 будинках  на 2021 рік.

Станом на 01.05.2021 року уже виконано:

КП "ЖЕО № 2" МРК – 2 будинки;

КП "ЖЕО № 3" МРК – 4 будинки;

Також повідомляємо, що чинним законодавством передбачено виконання робіт з технічного обслуговування ВБСГ виключно за договорами, що укладатимуться з власниками/управителями житлового фонду на умовах вільного ринку.

На сьогоднішній день ВАТ "Кіровоградгаз" має всі дозвільні документи для виконання робіт з ТО ВБСГ. З питання укладення договорів зацікавлені особи можуть звертатися до УЕГГ та дільниць ВАТ "Кіровоградгаз" у відповідному місті або районі області.

(0 Votes)