Аварійно-диспетчерська служба ВАТ"Кіровоградгаз" цілодобово забезпечує локалізацію та ліквідацію аварійних ситуацій в системах газопостачання

Аварійно-диспетчерська служба ВАТ "Кіровоградгаз" (далі АДС) працює цілодобово і без вихідних і святкових днів,  забезпечує  локалізацію та ліквідацію аварійних ситуацій в системах газопостачання.

Цілодобово чотири аварійні бригади, що обслуговують м. Кропивницький та Кіровоградський район, виконують, в середньому, від 30 до 60 аварійних виїздів.

У 2020 році було виконано 7619 аварійних викликів та усунено 13880 витоків газу, ліквідовано 147 аварійних викликів, для ліквідації яких здійснювалось припинення газопостачання споживачам (пожежі, не пов’язані з газом, пошкодження газопроводів тощо). 

Якщо:

  • Ви відчули запах газу
  • Раптово зник газ у вашому будинку/квартирі
  • Ви помітили, що в роботу газових мереж втручаються сторонні особи
  • Стався вибух, пожежа

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 104!

Під час прийняття аварійної заявки, диспетчер дізнається у заявника всю необхідну, уточнюючу інформацію та надає інструктаж щодо прийняття мір безпеки до прибуття аварійної бригади АДС. Після чого аварійна заявка, протягом 5 хвилин,  передається для виконання аварійній бригаді. Всі телефонні заявки, які поступають в АДС, одночасно автоматично записуються на реєструючі системи збереження інформації (архіватори мови).

Для підвищення оперативної роботи, з бригадами АДС проводяться тренування щодо можливих аварійних ситуацій. Всі тренування виконуються в умовах, максимально приближених до реальної ситуації.

АДС в м.Кропивницький має 4 спеціалізовані автомобілі, які забезпечені радіозв’язком, гучномовцями, сиренами та проблисковими маячками, укомплектовані інструментом та обладнанням відповідно до затвердженого переліку. В комплектацію кожного автомобіля АДС в обов’язковому порядку входять високочутливі витокошукачі та аналізатори природного газу, що прискорює оперативність виконання робіт. Всі інструменти повинні бути із кольорового металу. Інструменти з чорного металу повинні бути обміднені або змащені солідолом, для убезпечення від виникнення іскри.

АДС м. Кропивницький також виконує постійний контроль за тиском газу та станом газорегулюючого обладнання в ГРП, та за несанкціонованим проникненням в будівлі ГРП. Цілодобовий оперативний нагляд виконується шляхом встановлення віддалених датчиків контролю з виведенням всіх показників на диспетчерський пункт.

              

(0 Votes)