Ліквідація витоку газу на газопроводі середнього тиску в мікрорайоні Завадівка м.Кропивницький

Основним завданням ВАТ "Кіровоградгаз" являється забезпечення надійного, безперебійного і безпечного розподілу природного газу.
Під час планового обстеження газопроводу пересувною газовою лабораторією 20 травня, було виявлено витік газу на газопроводі середнього тиску в мікрорайоні Завадівка, що потребує негайного усунення!
Всіх мешканців, яким вимушено тимчасово припинено розподіл газу, було попереджено гучномовцями, також розміщена інформація про тимчасове відключення на офіційному сайті ВАТ "Кіровоградгаз" та в соціальних мережах.
Усі ремонтні роботи проведені за кошти ВАТ "Кіровоградгаз" та були завершені 21.05 орієнтовно до 16.00год.
Відповідно до розділу V "Правил безпеки систем газопостачання", відновлення газопостачання відбуватиметься при забезпеченні 100% доступу працівників нашого Товариства до газових приладів у всіх домоволодіннях.
З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.
Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ  

 

        

 

        

(1 Vote)