Тимчасове припинення газопостачання с.Косівка

У зв’язку з виконанням робіт по заміні ШРП (шафовий регуляторний пункт) №1 по вул.Нова, в с.Косівка Олександрійського району, 23.06.2021 року з 9.00 по 17.00, тимчасово буде припинено газопостачання житлових будинків  за адресами:

вул. Гагаріна,
вул. Нова,
вул. Молодіжна
,
вул. Млинова,
вул. Першотравнева,
вул. Культури,
вул. Центральна,
пров. Садовий/

Загалом 139 абонентів.

 

Відповідно затвердженого плану розвитку газорозподільної системи підприємства ВАТ "Кіровоградгаз" відбувається заміна ШРП, що відпрацювали свій амортизаційний термін. Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.

Населення житлових будинків  попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

 Відновлення газопостачання буде здійснюватися з 23 червня 2021 р.

З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" для безпечного пуску газу. Якщо хтось не зможе бути дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.

Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання”, можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

 ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)