Тимчасове припинення газопостачання с. Марфівка, с.Братський Посад

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт по повній заміні обладнання на шафовому регуляторному пункті №3 та №4 в селі Марфівка Богданівського старостинського округу в період з 23.06.2021 року 8:00 по 24.06.2021 року 15:00 буде припинено газопостачання за адресами:
село Марфівка,
село Братський Посад.


Загалом 133 абонента.


Відповідно затвердженого плану розвитку газорозподільної системи підприємства ВАТ "Кіровоградгаз" відбувається заміна шафових регуляторних пунктів , що відпрацювали свій амортизаційний термін. Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.


Населення житлових будинків попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!


Відновлення газопостачання буде здійснюватися з 24 червня 2021 р. о 15:00.


З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу , просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.


Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.


ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

(0 Votes)