ВАТ "Кіровоградгаз" проводить акцію легалізації газового обладнання без штрафів та інших санкцій "За безпеку разом".

Якщо ви самовільно замінили газове обладнання (плиту, колонку, котел-колонку, котел, конвектор) без звернення до ВАТ"Кіровоградгаз", у вас є можливість оформити  документально підключення належним чином за спрощеною процедурою –  швидше, простіше, дешевше!

Самовільно здійснювати заміну або ремонт газового обладнання без залучення фахівців дуже небезпечно! Це може стати причиною задухи, отруєння чадним газом, пожежі, вибуху і навіть привести до смертельного результату.

Згідно з пунктом 5.7 Правил безпеки систем газопостачання, в разі виявлення самовільного підключення газових приладів споживачем, працівники газорозподільної компанії змушені припинити розподіл газу на прилади. А подальше його відновлення можливе тільки за умови усунення порушень та оформлення підключення належним чином. Ця процедура тягне за собою ряд незручностей: тривалий процес переоформлення документів, деякий час перебування без газу, а також значні фінансові витрати.

Але саме зараз, щоб надати своїм клієнтам можливість убезпечити себе від зайвих витрат, заощадити час і найголовніше — переконатися в безпеці роботи газового обладнання, з 01 липня по 31 серпня 2021 року ВАТ"Кіровоградгаз" проводить акцію для споживачів газу — легалізації газового обладнання без штрафів та інших санкцій  "За безпеку разом".

Алгоритм оформлення замінених побутових газових приладів простий:

  1. Потрібно звернутися  до сервісних центрів ВАТ "Кіровоградгаз" у відповідному місті або районі області з заявою.
  2. Мати з собою: документ, що засвідчує право власності на житло, паспорт, ідентифікаційний код, акт перевірки ДВК (якщо димохідний газовий прилад), газовий проєкт (для приватного сектору), паспорт на замінене газове обладнання.

У разі відсутності зміни потужності, функціонального призначення, способу відведення продуктів згорання - всі процеси документального оформлення будуть проведені за спрощеною процедурою:

Газова плита – 276,86 грн

Котел, котел-колонка, колонка, конвектор – 550 грн + договір на сервісне обслуговування.

Договір на сервісне обслуговування укладається з ВАТ "Кіровоградгаз" або іншою компанію, що має відповідні дозвільні документи.

Заміна обладнання оформлюється актом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації.

Зауважуємо, що відключення газу перед заміною газового обладнання здійснюється газорозподільним підприємством за заявою власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)). Пуск газу після заміни газового обладнання проводиться газорозподільним підприємством за зверненням власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)) після проведення інструктажу із безпечної його експлуатації. Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства.

Таким чином, звернувшись зараз до ВАТ "Кіровоградгаз"  ви подбаєте як про свій гаманець, так і про свою безпеку та легалізуєте користування газовими приладами з мінімальними затратами.

Консультацію можна отримати в контакт-центрі ВАТ "Кіровоградгаз":

Понеділок-четвер:
з 08:00 до 17:00 год.;
п’ятниця:
з 08:00 до 16:00 год.
Вихідні:
субота-неділя


за телефонами:

(0522)-30-15-30
(0522)-30-51-41
(050)-343-44-55
(067)-515-11-99


Вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора. Всі лінії багатоканальні.

(0 Votes)