Відтепер Ви можете бачити газові прилади, що зареєстровані Оператором ГРМ ВАТ "Кіровоградгаз" на вашому особовому рахунку!

Для зручності тепер всі споживачі можуть перевірити газові прилади, що  зареєстровані  Оператором ГРМ ВАТ "Кіровоградгаз" на вашому особовому рахунку в особистому кабінеті.  Для цього потрібно:

- зайти на сайт ВАТ "Кіровоградгаз" та перейти в "Особистий кабінет";

- пройти просту реєстрацію або ввійти в кабінет, якщо раніше уже були зареєстровані;

- перевірити дані ваших газових приладів.

Якщо Ви помітили розбіжності з даними, що вказані у Вашому особистому кабінеті, Вам потрібно звернутися до сервісних центрів ВАТ "Кіровоградгаз" у відповідному місті або районі області з заявою.

До 31 серпня 2021 року Ви можете це зробити за спрощеною процедурою: https://www.kirgas.com/index.php/vsi-novyny/101-vat-kirovogradgaz-provodit-aktsiyu-legalizatsiji-gazovogo-obladnannya-bez-shtrafiv-ta-vidklyuchen.

Хочемо зауважити, якщо Ви хочете замінити газове обладнання (плиту, колонку, котел-колонку, котел, конвектор) на аналогічне, навіть якщо його потужність та місце розташування не змінюється, Вам необхідно обов’язково звернутися в Центрів обслуговування клієнтів ВАТ "Кіровоградгаз". Спеціалісти виконають всі роботи та оформлять необхідні документи.

У випадку заміни газового обладнання без участі спеціалізованого підприємства та оформлення відповідної документації ВАТ "Кіровоградгаз" зобов’язаний відключити Вас від системи газопостачання (п. 5.7 Правил безпеки систем газопостачання).

 Алгоритм оформлення замінених побутових газових приладів простий:

  1. Потрібно звернутися  до сервісних центрів ВАТ "Кіровоградгаз" у відповідному місті або районі області з заявою.
  2. Мати з собою: документ, що засвідчує право власності на житло, паспорт, ідентифікаційний код, акт перевірки ДВК (якщо димохідний газовий прилад), газовий проєкт (для приватного сектору), паспорт на замінене газове обладнання.

Поради тим, хто збирається встановити або замінити газове обладнання 

  1. Для правильного вибору обладнання зверніться за консультацією до ВАТ "Кіровоградгаз". Ви можете зателефонувати або звернутись особисто в сервісні центри.
  2. Акт перевірки димових і вентиляційних каналів можна отримати в спеціалізованій організації, яка має відповідний дозвіл.
  3. Якщо Ви маєте намір залучити до виконання робіт з реконструкції системи газопостачання іншу організацію (не ВАТ "Кіровоградгаз"), Вам необхідно переконатися в тому, що дана організація має ліцензію на господарську діяльність, пов’язану зі створенням об’єктів архітектури (за переліком робіт згідно з додатком) та дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.
  4. Якщо Ви маєте намір залучити до виконання робіт з реконструкції системи газопостачання іншу організацію (не ВАТ "Кіровоградгаз"), Вам необхідно переконатися в тому, що дана організація надала Вам всі необхідні документи для підключення до газових мереж (в залежності від виду робіт, що виконуються), а саме: 
  • акт приймання в експлуатацію газифікованого об'єкта;
  • акт демонтажу газового обладнання;
  • акт приймання газового лічильника.

Увага! Підключення до діючої системи газопостачання та пусконалагоджувальні роботи може проводити тільки ВАТ "Кіровоградгаз".

Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання, заміна газового обладнання виконується за заявою власника (орендаря/наймача) до газорозподільного підприємства суб’єктом господарювання, який має дозвіл на виконання зазначених робіт, виданий центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Заміна обладнання оформлюється актом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації.

Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства. 

Установка газового обладнання повинна здійснюватися тільки співробітниками підприємства, у якого є ліцензія та дозвіл на такий вид діяльності.

Будьте обережні: неякісне або таке, що не відповідає проєкту, газове обладнання, а також його установка без узгодження з газовим господарством можуть стати причиною нещасного випадку (отруєння чадним газом) або аварійної ситуації.

Через порушення при установці приладів (самовільне встановлення; встановлення приладів запрошеними особами, які не мають відповідних дозволів) Ваші прилади можуть становити загрозу життю та майну вашого та сусідніх домогосподарств та тягнути за собою відключення від газопостачання.

(0 Votes)